Meist

Meie lugu

Kõik sai alguse ühest suurepärasest kogemusest. Arvi oli oma varasema töö tõttu Inglismaal ja ootas raudteejaamas rongi. Aja sisutamiseks läks ta kohvikusse ja tellis endale kohvi. Midagi nii head ei olnud ta varem saanud, veel vähem Eestist. Suure nautimise tõttu kaotas ta veel ka ajataju ning jäi oma rongist maha.

Tol samal hetkel võttis ta vastu otsuse Eestisse naastes pakkuda samasugust kogemust teistelegi. Ta müüs oma senised ettevõtted maha ja asutas Coffee In-i. Aasta oli siis 2004.

Esimesed Coffee In kohvikud avati aastal 2004 (Küüni ja Danske) ning järgmise kümne aastaga suutsime kasvada nii palju, et 2014. aastaks oli meil kokku lausa 25 kohvikut üle Eesti.

Esimesed menüüd koosnesid ligikaudu 30’st tootest, kuid tänaseks on meie menüüd täienenud ning lisaks uutele kohvijookidele on tootevalikusse lisandunud ka smuutid, külmutatud jogurt ja boba joogid. Tänaseks on meie menüüs kokku üle 60 erineva toote.  

2014. aasta oli ettevõtte jaoks oluline ka sel põhjusel, et siis valmis Coffee In telefonirakendus, mida on tänase päevani klientidel mugav kliendikaardina kasutada ja mis aitab keskkonna säästmisele kaasa, vähendades plastikkaartide olemasolu.

Aastal 2015 ühendasid kaks kvaliteetbrändi Coffee In ja Yo! jõud. Ühinemisotsus tulenes sellest, et tootesortimendid täiendavad teineteist, klientide sihtrühm on suures osas ühine ning brändid on jõulised, kaasaegsed ja eristuvad, seejuures omavahel hästi sobituvad.

Oma töös väärtustame kõige enam klientide rahulolu ja kohvijookide kõrget kvaliteeti. Soovime oma klientidele pakkuda enamat, kui lihtsalt kohv. Tahame pakkuda suurepäraseid naudinguid ja enneolematuid maitseelamusi, mis rikastaksid kliendi argipäeva ja muudaksid ka tavalise päeva eriliseks.

Coffee IN esimene logo aastast 2004
Esimesed Coffee In kohvikud

Meie kohv

Kohvipuu kasvab peamiselt troopilistes ja subtroopilistes piirkondades, kus on stabiilne temperatuur ja piisav niiskus. Samuti vajab kohvipuu piisavalt sademeid, eelistatult vahemikus 1500–2000 mm aastas. Pinnas peab olema hästi kuivendatud ja rikas orgaaniliste ainete poolest. Oluline on pinnase viljakus, sest see mõjutab otseselt puude kasvu ja viljade kvaliteeti. 

Kohvipuud hakkavad vilju kandma tavaliselt 3-5 aasta vanuselt. Viljade küpsemiseks kulub ligikaudu 9 kuud pärast õitsemist. 

Saagi koristamiseks on kõige levinum meetod käsitsi korjamine, eriti piirkonades, kus masinatega ligipääs on piiratud. Kogenud töötajad valivad hoolikalt välja küpsed viljad, et tagada parima kvaliteediga kohvioad. 

Pärast saagi koristamist eraldatakse kohviubade viljad üldiselt käsitsi. See on aeganõudev protsess, kuid tagab et ainult küpsed kohvioad jõuavad edasi töötlemisele. Järgmiseks toimub sorteerimisprotsess, mis eraldab suuremad ja kvaliteetsemad oad väiksematest ja ebasobilikest. 

Coffee In kohviubade röstimine toimub siin samas kodumaal, Tallinna külje all Jüris asuvas Ubala Röstikojas. See aitab tagada selle, et kohvikutesse jõudvad kohvioad on alati värsked ja saame oma klientidele pakkuda parimaid maitseelamusi ja naudinguid!

Coffee In kohvioad

Meie tooted

Kuumad kohvijoogid
Külmad kohvijoogid
Boba joogid
Smuutid
Külmutatud jogurt

Oma toodete valmistamisel peame oluliseks kasutada ainult kvaliteetset toorainet ning rakendada korrektseid valmistamistehnikaid, seda kõike selleks, et saavutada suurepärane lõpptulemus! Meie baristad on läbinud mitmeid koolitusi ja täiendavad enda teadmisi ja tehnikaid järjepidevalt töötamise kõrvalt. 

Menüüde loomisel oleme arvestanud inimeste erinevaid maitse-eelistusi ning et igaüks leiaks endale sobiva toote. Valikus on kuumad ja külmad kohvijoogid, chai, kakao ja tee, boba joogid, smuutid ning külmutatud jogurt, lisaks erinevad pagaritooted (makroonid ja batoonid).

Tutvu meie pakutavate toodetega: Coffee In menüü

Vastutustundlikud valikud

Oma igapäevatöös teeme teadlikult vastutustundlikke ja loodussõbralikke valikuid ka keskonna heaks.

 

  • Joogi- ja serveerimistopsid on 100% taastuvast taimsest toorainest valmistatud papptopsid;
  • Topsid on PEFC sertifikaadiga, mis tagab selle, et topside tootmisel on järgitud säästva metsamajanduse nõudeid;
  • Kohvikutes kasutame vaid puitkiudkaasi ja paberkõrsi ning puidust lusikaid;
  • Majapidamispaberi asemel kasutame korduvkasutatavad koristustarbed;
  • Kontoripaberit kasutame minimaalselt kohvikute reklaamkujunduste jaoks ning ettevõtte dokumentatsiooni käsitleme digitaalselt;
  • Kohvikutes on minimeeritud toidu raiskamine ning ära viskamine, seda sisuliselt ei esinegi. Kohvipaks ja biojäätmed lähevad eraldi konteinerisse;
  • Kasutusel on Coffee In logoga korduvkasutatavad termostopsid, et vähendada ühekordsete topside osakaalu. Lisaks on kliendil võimalus kasutada ka oma topsi ning soetada tänu sellele tooted soodushinnaga.

Liitu meie tiimiga!

Kui tunned, et ka Sina soovid olla osa meie kohviarmastajate perekonnast, siis saad meie tiimida liituda, täites järgmise ankeedi: Liitu Coffee In tiimiga!