Frantsiis - CoffeeIN

Registreeri oma huvi

Kohviku frantsiis on hea võimalus alustada päris oma äri.
Frantsiis on olemuselt selline õigus, mille raames frantsiisiandja (kaubamärgi omanik – Coffee In) annab frantsiisivõtjale (kohviku rajav ettevõtja) õiguse kasutada tema kaubamärki ja ärimudelit.
Frantsiisivõtja maksab frantsiisiandjale selle eest tasu kokkulepitud protsendina müügist. Frantsiisiandja on omakorda kohustatud varustama frantsiisivõtjat igakülgse teavet kaubamärgi ja ärimudeli kohta (koolitus, turundusmaterjali, toote info jms).
Frantsiisivõtja on kohustatud kasutama oma tegevuses frantsiisiandja kaubamärki ja tagama kaupade ning teenuste kvaliteedi samal tasemel frantsiisiandjaga.
Coffee In kohviku frantsiis sobib hästi noortele ja ettevõtlikele, kellel on kogemus toitlustamise või klienditeeninduse valdkonnas. Olulisem kogemusest on aga soov pühenduda ja olla visa soovitud eesmärkide saavutamisel.
Frantsiisilepingu võtja peab olema vähemalt täisealine ning kasuks tuleb minimaalse algkapitali olemasolu esimese kuu jooksvate kulude katteks.
Kui tunned, et oled meie juures leidnud võimaluse, mida oled pikalt oodanud, siis kirjutage meile ja selgitage oma äriidee telgitaguseid:
Kus linnas/asulas soovid Coffee In kohviku avada?
Kas omad või on silmapiiril selleks sobilikud ruumid?
Kas tegeled aktiivselt ettevõtlusega või omad ettevõtluskogemust?
Lisa juurde kirjeldus selle kohta, millega varem tegelenud oled, mis kogemused Sul on ning milline on sinu nägemus oma Kohviku äri arengust järgmise 2-3 aasta jooksul.

Kontaktinfo

    Vali fail