Kas ehk oled just Sina see, keda me otsime?

Coffee IN on oma enam kui 10 aastase tegutsemise vältel olnud lähtepakuks paljudele noortele tööturule sisenejatele. Meie tooted valmivad käsitööna, mistõttu teeme kõigile töötajatele väga korraliku barista väljaõppe. Seega ei ole Sa meie juurde tööle tulles mitte kassapidaja, vaid kohviala spetsialistid. Me ei eelda tööle kandideerijalt sügavaid eelteadmisi kohvist ja kohvi valmistamisest, kuid huvi selle valdkonna ja suurepärase teenindamise vastu peavad olema. 🙂

dsc_3303

 

Siin on mõned meie baristade mõtted Coffee IN-is töötamisest:

  • Kuna käin täiskoormusega ülikoolis ning ei taha kooliaega ohverdada tööl käimisele, siis olin tööle asumisel veidi skeptiline olgugi, et mulle kinnitati, et graafik on väga paindlik. Minu suureks üllatuseks ja oma vanembarista kiituseks ei ole ma kordagi pidanud kooliajast tööl olema. Minu soovide ja vajadustega arvestatakse alati! (Laura K)
  • Olen Coffee IN-is töötatud aja jooksul palju arenenud – julgen nüüd inimestega palju vabamalt suhelda. See oskus kulub elus marjaks ära. (Birgit)
  • Olen Coffee IN-is väga palju õppinud. Olles vanemabrista pean oskama mõelda liidrina ja julgen võtta ka vastutust oma alluvate eest. Inimeste juhtimise kogemus on hindamatu! (Maarja P)

 

Ootame oma kollektiivi uusi julgeid ja rõõmsameelseid baristasid, kes peavad lugu heast kohvist ning kes naudivad inimestega suhtlemist. Kui Sa tundsid ennast ära, siis oled väga oodatud kandideerima.

Lisa siia lühike enesetutvustus, lae üles oma CV ja meie personaliosakond võtab Sinuga ühendust!


Sobivad failiformaadid
Maksimaalne lubatud maht