KLUBIKAARDI TINGIMUSED - CoffeeIN

KLUBIKAARDI TINGIMUSED

COFFEE IN KLUBIKAARDI KASUTUSTINGIMUSED

Kehtivad alates 01.04.2020.

 1. Üldsätted

  1. Coffee In OÜ (“Coffee In”) klubikaart on püsikliendiprogramm („Klubikaart“), millega liitudes on kliendil võimalus kasutada Coffee In’i kohvipoodides erinevaid soodustusi ning tooteid ostes saavutada tasemeid ja teenida boonusraha.
  2. Käesolevad Klubikaardi üldtingimused („Tingimused“) rakenduvad kliendile, kes on Klubikaardi programmiga liitunud („Klient“).
  3. Klubikaardi programmi eest vastutab Coffee In ning käesolevate Tingimustega nõustumisel sõlmitakse leping Kliendi ning Coffee In’i vahel.
  4. Käesolevate Tingimuste alusel on Kliendil õigus kasutada ka lojaalsusprogrammi SAYV, mille omanikuks ja haldajaks on Sayv OÜ (registrikood 14592464), ning SAYV lojaalsusprogrammiga liitunud teenusepakkujate lojaalsusprogrammidest tulenevaid hüvesid.
  5. Coffee In jätab endale õiguse muuta ja tõlgendada kõiki Klubikaarti puudutavaid reegleid ja tingimusi. Klubikaardi tingimuste muutumisel teavitatakse Klienti läbi rakenduse või liitumisankeedis toodud e-posti aadressi kaudu.
 1. Klubikaardi programmiga liitumise tingimused

  1. Klubikaardiga liitumiseks tuleb täita liitumisankeet ning nõustuda Tingimustega. Liitumisankeeti on võimalik täita Coffee In’i kohvipoodides või laadides alla Coffee In’i rakenduse.
  2. Klubikaardiga liitumisel võib Klient taotleda füüsilisel kujul Klubikaarti või kasutada Klubikaardina nutitelefonis Coffee In’i rakendust.
  3. Klubikaardiga liitumine on Coffee In’i rakenduse kaudu tasuta. Füüsilisel kujul kaart maksab 2.50€ (sisaldab KM).
  4. Klubikaardi omanikul on võimalik soovi korral saada e-posti teel infot Coffee In’i kampaaniate ja pakkumiste kohta. Selleks tuleb vastav nõusolek anda liitumisankeeti täites või saates oma sooviavaldus e-postiaadressil coffeein@coffeein.eu.
 1. Boonusraha kogumise ja selle kasutamise tingimused

  1. Klubikaardiga saab Klient soodustust 5% kõikidelt toodetelt kõikides Coffee In’i kohvipoodides.
  2. Klubikaardi omanikele on iga kuu eripakkumine – teatud kindel jook tavasoodustusest suurema soodustusega.
  3. Klubikaardi omanik saab oma sünnipäeval valida endale ühe meelepärase joogi tasuta.
  4. Klubikaardiga on Kliendil võimalik saavutada tasemeid ja teenida boonusraha, kui ostate Coffee INi kohvipoodidest tooteid.
  5. Boonusraha koguneb Kliendi virtuaalsele kontole („Boonusraha konto“).
  6. Käesoleva kuu tase sõltub Kliendi eelneval kuul ostetud topsijookide ja fikseeritud hinnaga Yo! külmutatud jogurtiportsjonite arvust (“Tooted”). Vastavalt saavutatud tasemele teenib Klient iga ostu pealt oma Boonusraha kontole boonusraha („Boonusraha“).
  7. Liitumisel on Kliendi tasemeks 1. Tasemed ja vastavalt tasemel teenitav Boonusraha on toodud allolevas tabelis.
  8. Taseme kehtivus on 1 kalendrikuu. Iga kalendrikuu 1. kuupäeval vaadatakse eelneval kalendrikuul ostetud Toodete arvud üle, mille järgi määratakse käesoleva kalendrikuu tase.
  9. Iga kalendrikuu esimesest kuupäevast läheb Toodete loendur nulli.
  10. Boonusraha koguneb Boonusraha kontole ainult Klubikaardi/rakenduse esitamisel enne arve tasumist.
  11. Kogutud Boonusraha eest (kaasaarvatud osaliselt) tasutud joogid lähevad küll joogiloendurisse, kuid nende eest Boonusraha kontole Boonusraha juurde ei kogune.
  12. Boonusraha konto jääk kajastub rakenduses ning müügitšekil.
  13. Kogutud Boonusraha saate kasutada ostu eest tasumiseks kõikides Coffee In’I kohvipoodides.
  14. Kogutud Boonusrahaga arve tasumise soovist tuleb teavitada teenindajat arve tasumisel ning seda ei ole võimalik kasutada tagantjärgi.
  15. Kogutud Boonusraha on isiklik ja sellel ei ole rahalist lunastusväärtust st. Boonusraha ei saa välja võtta rahas.
  16. Kogutud Boonusraha kehtib lepingu kehtivuse lõpuni
  17. Sünnipäevajooke ja sooduskupongidega ostetud jooke joogiloendur ei arvesta ning nende eest Boonusraha kontole Boonusraha juurde ei kogune.
Selle kuu
tase
Eelmisel kuul
ostetud jookide arv
Sellel kuul
iga joogi eest kaardile teenitav raha
1. tase kuni 4 0,07€
2. tase 5-9 0,14 €
3. tase 10-14 0,21 €
4. tase 15-19 0,28 €
5. tase 20+ 0,35 €

Näiteks: Näiteks: Novembrikuus ostsite 7 Toodet. Järelikult järgmises kuus ehk detsembrikuus olete 2. tasemel ehk teenite iga detsembrikuus ostetud Toote eest 0,14 €.

 1. Boonusraha ostmine, hoiustamine, intress ja tagatis

  1. Kliendil on võimalik osta Boonusraha (kursiga 1 euro = 1 Boonusraha) tehes pangaülekande või tasudes rakenduses toodud maksevõimalustega.
  2. Kliendi poolt ostetud Boonusraha kantakse Kliendi Boonusraha kontole hiljemalt 2 tööpäeva jooksul.
  3. Boonusraha kontol olevalt summalt maksab Coffee In intressi vastavalt järgmise arvestuse järgi
   1. 8% aastas, kui Boonusraha jääk on 0-300 euro vahel;
   2. 10% aastas, kui Boonusraha jääk on 300-500 euro vahel;
   3. 12% aastas, kui Boonusraha jääk on üle 500 euro.
  4. Intressi arvestuses Boonusrahalt lähtub Coffee In 365 päevasest aastast, igapäevasest Boonusraha jäägist ning intressimäärast vastavalt punktile 4.4. Intress Boonusrahalt kantakse Boonusraha kontole kord aastas jaanuari 5.-ndaks kuupäevaks.
  5. Boonusraha on kogu Klubikaardi kehtivuse perioodi jooksul likviidne. Boonusraha saab kasutada vastavalt Klubikaardi tingimustes sätestatud toodete ostuks kõikides Coffee In’i kohvipoodides.
  6. Boonusraha saab kasutada ainult Coffee In’i toodete ostuks ning Boonusraha ja sellelt arvestatud intressi ei maksta välja rahas.Boonusraha jääk ja intress on kasutatav ainult Klubikaardi kehtivuse jooksul.
  7. Boonusraha tagatiseks on Coffee In’i tootevalik Klubikaardi parimate tingimustega.
  8. Boonusraha saab üle kanda teisele Coffee In Klubikaardi kontole informeerides sellest OÜ Coffee In’i e-kirja teel coffeein@coffeein.eu või esitades selleks kirjaliku avalduse Coffee In’i kohvipoes
 2. Muud tingimused

  1. Klubikaart on personaalne. Teenindajal on õigus küsida Kliendilt dokumenti, et tuvastada kaardi omanik.
  2. Klubikaardi kaotamisest või vargusest peab kaardi kasutaja koheselt informeerima OÜ Coffee In’i e-kirja teel coffeein@coffeein.eu. OÜ Coffee In ei vastuta võimaliku Kliendile tekkinud kahju eest, sealhulgas kompenseeri kaotatud või varastatud kaarte ega sellele kogunenud Boonusraha.
  3. Klient võib igal ajal Klubikaardi programmist välja astuda, informeerides sellest OÜ Coffee In’i e-kirja teel coffeein@coffeein.eu või esitades selleks kirjaliku avalduse Coffee In’i kohvipoes. Kliendi Boonusraha konto suletakse 5 tööpäeva jooksul alates avalduse saamisest ning kogutud, kuid kasutamata Boonusraha Kliendile rahas ei hüvitata.