DETSEMBRI KUUJOOK

Detsembri kuupakkumiseks on palavalt armastatud Jõulujook. See on maitseküllane ja vahune piima-teejook, kuhu lisatud põnev idamaine kombinatsioon mustast teest, meest ning erinevatest vürtsidest ning jõuluhõngu tekitamiseks vahra-vürtsisiirupit ja kardemoni. Saadaval tavalise (2,5%), rasvata (0,05%), laktoosivaba, sojapiimaga ja pähklipiimaga. Püsikliendile detsembris 30% soodsam.
Espressoga 2.10€ ja Espressota 1.90€

Hakka klubi liikmeks meie rakenduse abil: http://coffeein.eu/app/

detsember sotsiaal

PÄRITOLUMAA KOHVIUBA

Septembrist on kõigil võimalik oma lemmikjooke teha lasta ka päritolumaa oast. See tähendab, et jook valmistatakse vaid ühe kindla piirkonna kohviubadest, millel on äratuntav iseloom.

Esimeseks, selles seerias, on Guatemala Huehuetenango piirkonnast pärit kohviuba. See on 100% araabika — täpsemalt Typica ja Bourbon, mis on kasvanud 1500-1800m kõrgusvahemikus.

Sobib see eriti hästi café créme valmistamiseks, mille puhul on maitselt ja aroomilt vürtsikas, keskmisest kõrgema happesusega ja püsiva järelmaitsega. Piimaga kohvijookide (latte, cappuccino) puhul tulevad esile mandlised noodid, happesus meenutab mandariini (pehme ja elav), järelmaitses domineerib chai vürtsikus. Espresso on happelisem ent maitselt täidlane, pika järelmaitsega.

Päritolumaa ubadest valmistatud jook maksab tavapärasest ainult 1€ enam.

Guatemala_FB